Menu Zamknij

O Kancelarii

Sprawa rozwodowa
adwokat Poznań

Jeśli rozważasz rozwód lub jesteś w trakcie rozwodu, to prawdopodobnie masz wiele pytań i obaw. Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher zajmująca się rozwodami w Poznaniu może Ci pomóc zrozumieć jak przebiega cały proces oraz jakie przysługują Ci prawa. Przechodzenie przez rozwód może być trudnym doświadczeniem, ale nasza kancelaria może Ciebie poprowadzić przez ten okres. Wspólnie będziemy pracować nad jednym problem naraz, aby stworzyć rozwiązania, które będą skuteczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą w Niemczech. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Specjalizujemy się w prawie rodzinnym: sprawy o rozwód i separacje, władza rodzicielska, alimenty, kontakty z dzieckiem oraz podział majątku.

Doświadczony zespół

Agata Rebeczko - adwokat zachowek Poznań

Agata Rebeczko
Prawnik

Agata Koschel - Sturzbecher - adwokat zachowek Poznań

Agata Koschel-Sturzbecher
Adwokat

Alicja Leszczyńska - adwokat zachowek Poznań

Alicja Leszczyńska
Prawnik - aplikant adwokacki

Kancelaria Adwokacka w Poznaniu

Wieloletnia praktyka prawnicza, a także związane z tym doświadczenia i wyciągnięte wnioski, spowodowały, iż podczas świadczenia przez nas usług prawniczych od dawna stosujemy te same sprawdzone zasady współpracy z Klientami. Powoduje to ciągłe podnoszenie jakości naszych usług, o czym świadczą powracający do nas Klienci, którzy powierzają nam kolejne sprawy do prowadzenia.

 

Tajemnica zawodowa obejmuje nie tylko adwokata prowadzącego konkretną sprawę, ale także wszystkich pracowników Kancelarii. Co ważne, tajemnica ta nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Bezpieczeństwo i zaufanie to filar skutecznej współpracy prawnika z Klientem - nie oceniamy, działamy. Nienaruszalność tajemnicy adwokackiej jest związana z prawem do tego, by sprawa sądowa była przeprowadzona zgodnie z przepisami. Tajemnica adwokacka jest też gwarantem tego, by osoba, która przychodzi do adwokata z problemem prawnym, mogła mu powiedzieć wszystko, bez narażania się, że cokolwiek zostanie przeciwko niemu wykorzystane. Naszym Klientom gwarantujemy pełną dyskrecję podczas prowadzenia sprawy, a także później. Wszyscy nasi pracownicy działają na podstawie przepisów ustawy - Prawo o adwokaturze, a także w zgodzie z zasadami etyki adwokackiej, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług.

W naszym zawodzie bierzemy odpowiedzialność przede wszystkim za własne czyny, ale także w pełni jesteśmy odpowiedzialni za los i sprawy naszych Klientów, dlatego też świadczymy nasze usługi w oparciu o pełne zaangażowanie w sprawę, co zapewnia bezpieczeństwo ich interesów. W prowadzonej działalności posiadamy ubezpieczenie w związku z odpowiedzialnością cywilną, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo naszym Klientom.

Dochowywanie terminów, zwłaszcza sądowych jest nadrzędną zasadą w pracy adwokata. Brak terminowości może skutkować wieloma negatywnymi skutkami procesowymi, ale także dyscyplinarnymi dla adwokata. Dlatego też nasi pracownicy przykładają wielką wagę do dochowywania wszelkich terminów, zarówno w pracy z sądem, jak i Klientami. Zawsze podajemy orientacyjny termin wykonania zleconego nam zadania, sporządzenia pozwu, pisma procesowego, czy opinii prawnej i dochowujemy tego terminu. Szanujemy też czas naszych Klientów i staramy się zawsze, by spotkania odbywały się o umówionej wcześniej godzinie lub zostały przesunięte z wyprzedzeniem w przypadku wystąpienia nieoczekiwanych okoliczności jak np. przedłużająca się rozprawa sądowa.

Efektywność i skuteczność działań adwokata to podstawowe cechy, bez których zawód ten byłby pozbawiony jakiegokolwiek sensu. Dlatego też, głównym celem naszej pracy jest zadowolenie i satysfakcja Klientów, których interesy reprezentujemy. Działamy w granicach prawa, korzystając z wszechstronnej wiedzy i doświadczenia naszego zespołu, dążąc zawsze do tego, by sprawa Klienta potoczyła się dla niego z pozytywnym rozstrzygnięciem. Do tego niezbędna jest też stała współpraca z Klientem, musimy poznać jego wszystkie potrzeby i problemy. W naszej pracy mamy oczywiście na względzie zdanie i opinie Klientów, więc wszystkie kroki prawne są z nimi omawiane i zatwierdzane. Sprawa Klienta staje się naszą sprawą.

Sprawa rozwodowa?
Dlaczego warto wybrać naszą Kancelarię?

 Dobrze oceniani
Jesteśmy laureatem licznych
nagród i wyróżnień

 Fachowa wiedza rozwodowa
Jesteśmy sprawdzoną Kancelarią
w zakresie spraw rozwodowych

 Rozsądne ceny
Sprawa rozwodowa w Poznaniu
nie musi być kosztowna

Nagrody i wyróżnienia
naszej Kancelarii
Nagrody dla Kancelarii Koschel Sturzbecher